• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Впровадження АСКОЕ у побутових споживачів відповідно до п. 5.2.1 розділу 5.2 Інвестиційної програми

Завершена

1 391 430.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 957.15 UAH
Номер: 6c3b580f88b540838909fe21670a7d1a
Внутрішній номер закупівлі: 3341909
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-23-000095-c   
Замовник: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
Контактна особа: Чита Дмитро Іванович +380681581067 PROZORO@DPEM.MK.UA http://info.dpem.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38554000-3 Лічильники електроенергіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 391 430.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 957.15 UAH
Період уточнення: 23.04.2019 09:54 - 28.04.2019 12:00
Період прийому пропозицій: 23.04.2019 09:54 - 08.05.2019 12:00
Аукціон: 10.05.2019 15:05 - 10.05.2019 15:26
Період кваліфікації: 10.05.2019 15:26 - 14.05.2019 08:09
Період завантаження договору: 10.05.2019 15:26 - 30.05.2019 15:26

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Однофазні багатотарифні лічильники CE102-U S7 146-JOPR1UVLFZ або еквівалент
Код ДК 021:2015: 38554000-3 Лічильники електроенергії
Кількість 833 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Трифазні багатотарифні лічильники СЕ303-U A S31 043-JPR1VZ або еквівалент
Код ДК 021:2015: 38554000-3 Лічильники електроенергії
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Пристрій збору та передачі даних ПЗПД 164-01Б з маршрутизатором «3172» або еквівалент
Код ДК 021:2015: 38554000-3 Лічильники електроенергії
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Коробка випробувальна перехідна КИП-5/25 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 38554000-3 Лічильники електроенергії
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Ящик для ПЗПД або еквівалент
Код ДК 021:2015: 38554000-3 Лічильники електроенергії
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Трансформатор струму Т 200/5 (300/5)
Код ДК 021:2015: 38554000-3 Лічильники електроенергії
Кількість 36 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті
Провід ПВ 1х2,5
Код ДК 021:2015: 38554000-3 Лічильники електроенергії
Кількість 220 метри
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Харківський електротехнічний завод "Енергоміра"

Оскарження: 10.05.2019 15:26 - 25.05.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 390 997.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 390 997.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.05.2019 08:09
Документи 5
Скарги 0
ФОП Лиходід Інна Іванівна
Початкова пропозиція 1 391 362.45 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 391 362.45 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 63d8c6547b2d4f2ca507d69bc19622d4
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-23-000095-c-a1
Постачальник: ТОВ Харківський електротехнічний завод "Енергоміра"
Номер договору: 1.21-06/1808
Сума договору: 1 669 197.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 390 997.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 27.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір Енергоміра.pdf
p7s
sign.p7s