-
Відкриті торги
-
КЕП
Впровадження АСКОЕ у побутових споживачів відповідно до п. 5.2.1 розділу 5.2 Інвестиційної програми
1 669 197.00
UAH з ПДВ
Номер:
63d8c6547b2d4f2ca507d69bc19622d4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-23-000095-c-a1
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
-
Контактна особа:
Чита Дмитро Іванович +380681581067 PROZORO@DPEM.MK.UA http://info.dpem.mk.ua
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська обл., Южноукраїнськ, КОМУНАЛЬНА ЗОНА, будинок 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ Харківський електротехнічний завод "Енергоміра"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34952220
-
Контактна особа:
Гапочка Кирило Валерійович +380958547544 gapochkaKV@energomera.kharkov.ua
-
Адреса:
61139, Україна, Харківська область, Харків, вул. Лозівська, 5
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1.21-06/1808
Дата підписання:
27.05.2019 00:00
Період дії договору:
27.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 669 197.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 278 199.50 UAH)
Оплачено:
1 669 197.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 278 199.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Однофазні багатотарифні лічильники CE102-U S7 146-JOPR1UVLFZ або еквівалент
Кількість
833 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Трифазні багатотарифні лічильники СЕ303-U A S31 043-JPR1VZ або еквівалент
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Пристрій збору та передачі даних ПЗПД 164-01Б з маршрутизатором «3172» або еквівалент
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Коробка випробувальна перехідна КИП-5/25 або еквівалент
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Ящик для ПЗПД або еквівалент
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Трансформатор струму Т 200/5 (300/5)
Кількість
36 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Провід ПВ 1х2,5
Кількість
220 метри
Період постачання
до 31.12.2019