-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
аналізатори
Тендер Prozorro UA-2019-04-04-001319-a
тендерна документація затверджена рішенням тендерного комітету від 03.04.2019
Завершена
344 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 34.47 UAH
мін. крок: 0% або 34.47 UAH
Номер:
482413dc54124fda9584425a074a45dc
Внутрішній номер закупівлі:
3340788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-04-001319-a
Замовник:
КНП "Центр ПМСД" Радомишльської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38731750
-
Адреса:
12201, Україна, Житомирська область, м. Радомишль, вул. Присутственна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Грищук +380688358245 cpmsd-bug@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
344 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
34.47 UAH
Період уточнення:
04.04.2019 12:05 - 12.04.2019 12:03
Період прийому пропозицій:
04.04.2019 12:05 - 22.04.2019 12:03
Аукціон:
23.04.2019 13:36 - 23.04.2019 13:57
Період кваліфікації:
23.04.2019 13:57 - 30.04.2019 11:19
Період завантаження договору:
23.04.2019 13:57 - 13.05.2019 13:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість
3 штуки
Період постачання
06.05.2019 - 31.05.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КУЗЬМЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Оскарження: 23.04.2019 13:57 - 11.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2828621677
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КУЗЬМЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ +380979743407 kuzs1106@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 10024, Житомирська обл., місто Житомир, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, будинок 107, квартира 228
Оскарження: 23.04.2019 13:57 - 11.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
343 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
343 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.04.2019 11:19
Документи
28
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГУСАР ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2624216582
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГУСАР ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА +380975126076 ir-ta1971@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 12443, Житомирська обл., Житомирський район, селище міського типу Озерне, ВУЛИЦЯ АВІАЦІЙНА, будинок 2, квартира 22
Початкова пропозиція
344 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
344 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
30960fd8fb2344119cc39c10e1c980a1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-04-001319-a-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КУЗЬМЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2828621677
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КУЗЬМЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ +380979743407 kuzs1106@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 10024, Житомирська обл., місто Житомир, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, будинок 107, квартира 228
Номер договору:
13
Сума договору:
343 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
343 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
13.05.2019 16:45
Статус:
Виконаний