-
Відкриті торги
-
КЕП
аналізатори
343 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
30960fd8fb2344119cc39c10e1c980a1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-04-001319-a-a1
Замовник:
КНП "Центр ПМСД" Радомишльської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38731750
-
Контактна особа:
Ольга Грищук +380688358245 cpmsd-bug@ukr.net
-
Адреса:
12201, Україна, Житомирська область, м. Радомишль, вул. Присутственна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КУЗЬМЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2828621677
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КУЗЬМЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ +380979743407 kuzs1106@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 10024, Житомирська обл., місто Житомир, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, будинок 107, квартира 228
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Номер договору:
13
Дата підписання:
13.05.2019 16:45
Період дії договору:
13.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
343 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
343 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
38430000-8 Детектори та аналізатори
Кількість
3 штуки
Період постачання
06.05.2019 - 31.05.2019