-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дидактичні матеріали для початкових класів
Тендер Prozorro UA-2019-05-13-001380-c
Завершена
414 725.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 074.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 074.00 UAH
Номер:
390840376dd24bfb932a5d4c0d6e27af
Внутрішній номер закупівлі:
3340699
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-13-001380-c
Замовник:
віділ освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144619
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, місто Миколаїв, вул. Романа Шухевича, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фацієвич Ольга Василівна +380324151846 o_fatsievych@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
414 725.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 074.00 UAH
Період уточнення:
13.05.2019 16:40 - 18.05.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2019 16:40 - 28.05.2019 18:00
Аукціон:
29.05.2019 14:48 - 29.05.2019 15:09
Період кваліфікації:
29.05.2019 15:09 - 31.05.2019 08:07
Період завантаження договору:
29.05.2019 15:09 - 18.06.2019 15:09
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дидактичні матеріали для початкових класів
Кількість
476 штуки
Період постачання
до 20.07.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕНТ ГРУП"
Оскарження: 29.05.2019 15:09 - 11.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331796
-
Контактна особа:
ПП "Інтент Груп" +380964493392 pp.intent.grup@ukr.net
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, Рівненська, 44, оф.60
Оскарження: 29.05.2019 15:09 - 11.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
404 165.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
404 165.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.05.2019 08:07
Документи
16
Скарги
0
ФОП Яворська Тетяна Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2992017329
-
Контактна особа:
Яворська Тетяна Миколаївна +380989346170 oleg.yavorscky@gmail.com
-
Адреса:
82073, Україна, Львівська область, Старосамбірський район село Спас, с. Спас Старосамбірський район Львівська область
Початкова пропозиція
414 725.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
414 725.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
c097a5ecacb8465595cabab160f25d8d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-13-001380-c-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕНТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331796
-
Контактна особа:
ПП "Інтент Груп" +380964493392 pp.intent.grup@ukr.net
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, Рівненська, 44, оф.60
Номер договору:
13
Сума договору:
404 165.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
18.06.2019 00:00
Статус:
Виконаний