-
Відкриті торги
-
КЕП
Дидактичні матеріали для початкових класів
404 165.00
UAH без ПДВ
Номер:
c097a5ecacb8465595cabab160f25d8d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-13-001380-c-b1
Замовник:
віділ освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144619
-
Контактна особа:
Фацієвич Ольга Василівна +380324151846 o_fatsievych@ukr.net
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, місто Миколаїв, вул. Романа Шухевича, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕНТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42331796
-
Контактна особа:
ПП "Інтент Груп" +380964493392 pp.intent.grup@ukr.net
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, Рівненська, 44, оф.60
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
13
Дата підписання:
18.06.2019 00:00
Період дії договору:
18.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
404 165.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
404 165.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дидактичні матеріали для початкових класів
Кількість
476 штуки
Період постачання
до 20.07.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ec2b021f0fec45c3b212599503083730
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна реквізитів
Номер додаткової угоди:
13
Дата внесення змін до договору:
04.07.2019 00:00
Статус:
Опубліковано