• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Засоби радіозв'язку

Детальний опис закупівлі наведено в Додатку 1 тендерної документації.

Завершена

2 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
Номер: 3871c6cb55ed44cc92cf106744f484dc
Внутрішній номер закупівлі: 3332747
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-04-04-002292-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Контактна особа: Зілько Тетяна Іванівна (044) 281-79-93 t.zilko@kbp.aero http://www.kbp.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 12 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 75 000.00 UAH
Період уточнення: 04.04.2019 14:54 - 13.04.2019 11:00
Період прийому пропозицій: 04.04.2019 14:54 - 23.04.2019 11:00
Аукціон: 24.04.2019 14:40 - 24.04.2019 15:01
Період кваліфікації: 24.04.2019 15:01 - 11.05.2019 10:12
Період завантаження договору: 07.05.2019 09:34 - 27.05.2019 09:34

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби радіозв’язку (Цифрова транкінгова радіостанція)
Код ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Кількість 85 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 08300, Україна, Київська обл., с. Гора, вулиця Бориспіль-7 На карті
Засоби радіозв’язку (Кабель для програмування радіостанцій)
Код ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 08300, Україна, Київська обл., с. Гора, вулиця Бориспіль-7 На карті
Засоби радіозв’язку (Програмне забезпечення для програмування радіостанцій)
Код ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 08300, Україна, Київська обл., с. Гора, вулиця Бориспіль-7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НТЦ НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ"

Оскарження: 24.04.2019 15:01 - 18.05.2019 00:00
Початкова пропозиція 2 083 719.61 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 799 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.05.2019 09:34
Документи 15
Скарги 0
ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”

Оскарження: 07.05.2019 09:34 - 22.05.2019 00:00
Початкова пропозиція 2 096 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.05.2019 10:12
Документи 19
Скарги 0

Контракти

Номер: 2d4e7aade86c4b70ac0fda6cab6d5ad6
Ідентифікатор договору: UA-2019-04-04-002292-a-a1
Постачальник: ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”
Номер договору: 35.1-14/2.1-4 (Товар, власні кошти, післяоплата 100% протягом 30 к.д. після поставки Товару)
Сума договору: 1 800 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 500 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 30.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
35.1-14_2.1-4.pdf
p7s
sign.p7s