-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби радіозв'язку
Детальний опис закупівлі наведено в Додатку 1 тендерної документації.
1 800 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2d4e7aade86c4b70ac0fda6cab6d5ad6
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-04-002292-a-a1
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Контактна особа:
Зілько Тетяна Іванівна (044) 281-79-93 t.zilko@kbp.aero http://www.kbp.kiev.ua
-
Адреса:
08300, Україна, Київська обл., с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23151836
-
Контактна особа:
Шевчук Вадим Володимирович +380444003344 vshevchuk@mkt.com.ua https://mkt.com.ua/
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул.Січових Стрільців,26А
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Опис:
Детальний опис закупівлі наведено в Додатку 1 тендерної документації.
Номер договору:
35.1-14/2.1-4 (Товар, власні кошти, післяоплата 100% протягом 30 к.д. після поставки Товару)
Дата підписання:
30.05.2019 00:00
Період дії договору:
30.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 800 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 300 000.00 UAH)
Оплачено:
1 800 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 300 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби радіозв’язку (Цифрова транкінгова радіостанція)
Кількість
85 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Засоби радіозв’язку (Кабель для програмування радіостанцій)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Засоби радіозв’язку (Програмне забезпечення для програмування радіостанцій)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019