• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100))

09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100))

Торги відмінено

688 760.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 887.60 UAH
Номер: bf5812676151432793809c9af3515583
Внутрішній номер закупівлі: 3329740
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-10-001248-c   
Замовник: Комунальний заклад "Токмацька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради
Контактна особа: Толстих Оксана Олексіївна +380617820163 tokinternat@zp.ukrtel.net http://tokmatska.ucoz.ua/index/ekonomichna_dijalnist/0-4
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 688 760.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 887.60 UAH
Період уточнення: 10.05.2019 16:00 - 17.05.2019 16:04
Період прийому пропозицій: 10.05.2019 16:00 - 27.05.2019 16:04
Аукціон: з 28.05.2019 15:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100))
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 186 тонни
Період постачання до 31.10.2019
Місце постачання 71702, Україна, Запорізька область, м.Токмак, вул.Серьогіна, 4 На карті

Інформація про скасування

Номер: 736f3b105b544436985875f3a64521f1
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Рішення про затвердження Річного плану було прийнято 03.05.2019 р. протокол № 83, але у зв'язку із збоєм мережі Інтернет, публікація Річного плану на закупівлю за кодом ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100)) не відбулася. Повторна публікація відбулася 10.05.2019 р., що є порушенням частини 1 ст. 4 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Дата опублікування: 20.05.2019 12:19
Статус:
Виконано