-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100))
Тендер Prozorro UA-2019-05-10-001248-c
09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100))
Торги відмінено
688 760.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 887.60 UAH
мін. крок: 1% або 6 887.60 UAH
Період оскарження:
10.05.2019 16:00 - 23.05.2019 00:00
Нічого не знайдено.