-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (комп’ютерний клас: персональний комп’ютер вчителя, персональні комп’ютери учнів)
Тендер Prozorro UA-2019-04-18-000195-a
Завершена
243 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 219.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 219.50 UAH
Номер:
1b490385dff64436aee49009210cb469
Внутрішній номер закупівлі:
3329730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-18-000195-a
Замовник:
"ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ № 81"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067499
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, Юр"ївський район, смт. Юр"ївка, вул. Запорожченко, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Леонідівна Забуга +380660473249,+380563551634,+380993227189 ptu81@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
243 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 219.50 UAH
Період уточнення:
18.04.2019 09:25 - 23.04.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2019 09:25 - 03.05.2019 16:00
Аукціон:
06.05.2019 14:24 - 06.05.2019 14:45
Період кваліфікації:
06.05.2019 14:45 - 08.05.2019 09:15
Період завантаження договору:
06.05.2019 14:45 - 26.05.2019 14:45
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комп’ютерний клас: персональний комп’ютер вчителя, персональні комп’ютери учнів
Кількість
1 комплект
Період постачання
20.05.2019 - 01.08.2019
Місце постачання
51300, Україна, Дніпропетровська область, смт.Юр'ївка, 51300, Дніпропетровська обл., Юр'ївський р-н, смт. Юр'ївка, вул. Д. Запорожченка, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМЕНС"
Оскарження: 06.05.2019 14:45 - 19.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42647754
-
Контактна особа:
Наталя Чечина-Дмитерко Вікторівна 380442217551, 380442217551 emensdirector@gmail.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, просп. Перемоги, буд. 16
Оскарження: 06.05.2019 14:45 - 19.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
242 460.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
242 460.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.05.2019 09:15
Документи
21
Скарги
0
Фізична особа підприємець Рогоза Валентин Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3017615712
-
Контактна особа:
Рогоза Валентин Володимирович 380506574443, 380506574443 rogoza_v@ukr.net
-
Адреса:
02232, Україна, Київська область, Київ, Бальзака, буд. 61, кв. 42
Початкова пропозиція
243 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
243 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
7d91eacea0cb493cb17acf4750a65464
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-18-000195-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМЕНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42647754
-
Контактна особа:
Наталя Чечина-Дмитерко Вікторівна 380442217551, 380442217551 emensdirector@gmail.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, просп. Перемоги, буд. 16
Номер договору:
95
Сума договору:
242 460.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
22.05.2019 10:47
Статус:
Підписаний