-
Відкриті торги
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (комп’ютерний клас: персональний комп’ютер вчителя, персональні комп’ютери учнів)
242 460.00
UAH з ПДВ
Номер:
7d91eacea0cb493cb17acf4750a65464
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-18-000195-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМЕНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42647754
-
Контактна особа:
Наталя Чечина-Дмитерко Вікторівна 380442217551, 380442217551 emensdirector@gmail.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, просп. Перемоги, буд. 16
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
95
Дата підписання:
22.05.2019 10:47
Період дії договору:
22.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
242 460.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 242 460.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
комп’ютерний клас: персональний комп’ютер вчителя, персональні комп’ютери учнів
Кількість
1 комплект
Період постачання
20.05.2019 - 01.08.2019
Місце постачання
51300, Україна, Дніпропетровська область, смт.Юр'ївка, 51300, Дніпропетровська обл., Юр'ївський р-н, смт. Юр'ївка, вул. Д. Запорожченка, 1
На карті