-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Рюкзаки туристичні
Тендер Prozorro UA-2019-05-08-000567-b
Торги відмінено
516 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 583.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 583.20 UAH
Номер:
a4447407755b4ad88caceeb18e4a385e
Внутрішній номер закупівлі:
3321988
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-08-000567-b
Замовник:
Комунальний Заклад "Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20508321
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калюжна Ірина Григорівна +380612240396 centr_turizmu_@ukr.net http://zoctkum.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
516 640.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 583.20 UAH
Період уточнення:
08.05.2019 14:52 - 14.05.2019 14:57
Період прийому пропозицій:
08.05.2019 14:52 - 24.05.2019 14:57
Аукціон:
27.05.2019 11:48 - 27.05.2019 12:27
Період кваліфікації:
з 27.05.2019 12:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рюкзак туристичний Terra Incognita Mountain 65 або еквівалент
Кількість
85 штуки
Період постачання
до 31.07.2019
Місце постачання
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 46-А
На карті
Рюкзак туристичний Terra Incognita Mountain 80 або еквівалент
Кількість
120 штуки
Період постачання
до 31.07.2019
Місце постачання
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 46-А
На карті
Інформація про скасування
Номер:
3a213b62f973412e8fa1e02e325316d0
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відміна торгів в зв'язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель згідно ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата опублікування:
24.06.2019 14:56
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БУДИКА ЄВГЕН ПЕТРОВИЧ"
Оскарження: 13.06.2019 10:11 - 24.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3248001118
-
Контактна особа:
Иннокентий Троян +380503514178,+380503514178 derbykiev@gmail.com
-
Адреса:
02097, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ РАДУНСЬКА, будинок 30, квартира 256
Оскарження: 13.06.2019 10:11 - 24.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
422 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
360 800.00 UAH з ПДВ
Документи
31
Скарги
3
Фізична особа-підприємець Зубарєва Наталія Вячеславівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2930701564
-
Контактна особа:
Зубарєва Наталія 380967966253, 380967966253 ale2uafm@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Котляревського, буд. 11, кв. 15
Початкова пропозиція
426 185.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
360 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
27
Скарги
0
ГІКАВА АННА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3238518089
-
Контактна особа:
Анна +380972947475 a.2947475@gmail.com
-
Адреса:
50098, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Широківська, 57
Початкова пропозиція
395 715.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
393 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
11
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ОСАУЛЕНКО АНДРІЙ ВЕНІАМІНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2738217673
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ОСАУЛЕНКО АНДРІЙ ВЕНІАМІНОВИЧ +380673788777 umopa2514@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ АБХАЗЬКА, будинок 9
Початкова пропозиція
516 484.15 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
468 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "ДЕНАВІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41367899
-
Контактна особа:
Денис Катков +380680562719,+380990088570 denavi.llc@gmail.com
-
Адреса:
64252, Україна, Харківська область, Балаклійський район, селище П'ятигірське, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 2
Початкова пропозиція
469 206.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
469 206.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
28
Скарги
0