-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Установка проливна АС-50(80) або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-05-07-002978-a
Завершена
905 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 050.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 050.00 UAH
Номер:
60764bf3e4a6430b97c3a5e17fe5d784
Внутрішній номер закупівлі:
3316933
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-07-002978-a
Замовник:
Державне підприємство "Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568354
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Свободи, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Банах +380382720848 pev2@csmc-ua.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
905 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 050.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2019 18:11 - 13.05.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2019 18:11 - 23.05.2019 16:00
Аукціон:
24.05.2019 12:54 - 24.05.2019 13:15
Період кваліфікації:
24.05.2019 13:15 - 05.06.2019 17:32
Період завантаження договору:
24.05.2019 13:15 - 13.06.2019 13:15
Умови оплати:
підписання договору - 50%
- Подіяпідписання договору
- Опис50% від загальної вартості договору
- Розмір50%
- ТипАванс
- Період у днях20 банківські дні
інша подія - 30%
- Подіяінша подія
- ОписПротягом 40 банківських днів з дати проведення першого платежу (30% від загальної вартості договору)
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях40 банківські дні
інша подія - 20%
- Подіяінша подія
- Опис20% від загальної вартості договору протягом 15 банківських днів після підписання акту приймання-передачі товару / накладної
- Розмір20%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Установка проливна АС-50(80) або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Свободи будинок 7
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕХНОЕТАЛОН"
Оскарження: 24.05.2019 13:15 - 16.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37787844
-
Контактна особа:
Григорий +380443792247,+380443792247,+380500364724,+380984400835,+380950678162 tehnoetalon@i.ua
-
Адреса:
02095, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 ЛІТЕРА А, офіс 369
Оскарження: 24.05.2019 13:15 - 16.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
904 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
904 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.06.2019 17:32
Документи
37
Скарги
0
ТОВ «Системи та Технології»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36698586
-
Контактна особа:
Ніколаєв Максим Анатолійович 084445970720, m.nikolaev@s-t.com.ua
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, вул. Коноплянська, 18
Початкова пропозиція
905 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
905 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
1e2a0de8a4d347ba8c6f562191f2c5a2
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-07-002978-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ТЕХНОЕТАЛОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37787844
-
Контактна особа:
Григорий +380443792247,+380443792247,+380500364724,+380984400835,+380950678162 tehnoetalon@i.ua
-
Адреса:
02095, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 ЛІТЕРА А, офіс 369
Номер договору:
27/2019
Сума договору:
904 720.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
753 933.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
18.06.2019 12:00
Статус:
Виконаний