-
Відкриті торги
-
КЕП
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Установка проливна АС-50(80) або еквівалент)
904 720.00
UAH з ПДВ
Номер:
1e2a0de8a4d347ba8c6f562191f2c5a2
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-07-002978-a-b1
Замовник:
Державне підприємство "Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568354
-
Контактна особа:
Олег Банах +380382720848 pev2@csmc-ua.com
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Свободи, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТЕХНОЕТАЛОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37787844
-
Контактна особа:
Григорий +380443792247,+380443792247,+380500364724,+380984400835,+380950678162 tehnoetalon@i.ua
-
Адреса:
02095, Україна, Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 9 ЛІТЕРА А, офіс 369
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Номер договору:
27/2019
Дата підписання:
18.06.2019 12:00
Період дії договору:
18.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
904 720.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 150 786.67 UAH)
Оплачено:
723 776.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 120 629.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Установка проливна АС-50(80) або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Свободи будинок 7
На карті