-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (охолоджена печінка яловича, охолоджена м’якоть яловичини, охолоджене м’ясо свійської птиці, охолоджене філе куряче)
Тендер Prozorro UA-2019-03-29-000469-b
Завершена
245 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 457.50 UAH
мін. крок: 1% або 2 457.50 UAH
Номер:
f1ee61b4710e43cb8b603569b6a7a238
Внутрішній номер закупівлі:
3315457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-29-000469-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М. БАХМУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990217
-
Адреса:
84511, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. О.Сибірцева, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М БАХМУТ Антоненко Тетяна Миколаївна +380627422972 bahmut.blil@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
245 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 457.50 UAH
Період уточнення:
29.03.2019 11:12 - 05.04.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2019 11:12 - 15.04.2019 14:00
Аукціон:
16.04.2019 13:48 - 16.04.2019 14:09
Період кваліфікації:
16.04.2019 14:09 - 22.04.2019 17:19
Період завантаження договору:
16.04.2019 14:09 - 06.05.2019 14:09
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охолоджена печінка яловича
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Охолоджена м’якоть яловичини
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Охолоджено м’ясо свійської птиці
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
2120 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Охолоджене філе куряче
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
470 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПІДНЕБЕСНА ТАМАРА ВОЛОДИМИРІВНА"
Оскарження: 16.04.2019 14:09 - 03.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1997508509
-
Контактна особа:
Тамара Поднебесная +380505681008 tam.podnebesnaia1954@yandex.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 15, квартира 25
Оскарження: 16.04.2019 14:09 - 03.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
243 490.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
243 490.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.04.2019 17:19
Документи
5
Скарги
0
ФОП "Гоголева Тетяна Володимирівна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2957802603
-
Контактна особа:
Тетяна Гоголева +380957645922 tatanagogoleva195@gmail.com
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Артемівськ, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА, будинок 25, квартира 97
Початкова пропозиція
244 690.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
244 690.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
2f0ae3085f044822812148839189aca0
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-29-000469-b-c1
Постачальник:
ФОП "ПІДНЕБЕСНА ТАМАРА ВОЛОДИМИРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1997508509
-
Контактна особа:
Тамара Поднебесная +380505681008 tam.podnebesnaia1954@yandex.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 15, квартира 25
Номер договору:
33-П
Сума договору:
243 490.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
243 490.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
07.05.2019 15:50
Статус:
Виконаний