-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо (охолоджена печінка яловича, охолоджена м’якоть яловичини, охолоджене м’ясо свійської птиці, охолоджене філе куряче)
243 490.00
UAH з ПДВ
Номер:
2f0ae3085f044822812148839189aca0
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-29-000469-b-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М. БАХМУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990217
-
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ М БАХМУТ Антоненко Тетяна Миколаївна +380627422972 bahmut.blil@gmail.com
-
Адреса:
84511, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. О.Сибірцева, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ПІДНЕБЕСНА ТАМАРА ВОЛОДИМИРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1997508509
-
Контактна особа:
Тамара Поднебесная +380505681008 tam.podnebesnaia1954@yandex.ua
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Бахмут, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 15, квартира 25
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
33-П
Дата підписання:
07.05.2019 15:50
Період дії договору:
07.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
243 490.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
243 488.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охолоджена печінка яловича
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Охолоджена м’якоть яловичини
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Охолоджено м’ясо свійської птиці
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
2120 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Охолоджене філе куряче
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
470 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
f52837cc4c1a4bc089f3ed1e9d29921f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 11:41
Статус:
Опубліковано