-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Встановлення системи пожежної сигналізації та пожежного спостерігання. Системи оповіщування про пожежу та управління евакуюванням людей)
Тендер Prozorro UA-2019-05-07-001635-a
Завершена
302 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 020.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 020.00 UAH
Номер:
cb970cb0117e44609cc7d99d0f54197c
Внутрішній номер закупівлі:
3314660
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-07-001635-a
Замовник:
Відділ освіти Піщанської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141420
-
Адреса:
24700, Україна, Вінницька область, смт Піщанка, вул. Центральна, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шигида Любов Василівна +380434921027 pischanka_osvita_td@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
302 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 020.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2019 14:44 - 13.05.2019 14:49
Період прийому пропозицій:
07.05.2019 14:44 - 23.05.2019 14:49
Аукціон:
24.05.2019 11:20 - 24.05.2019 11:53
Період кваліфікації:
24.05.2019 11:53 - 30.05.2019 14:31
Період завантаження договору:
29.05.2019 15:03 - 18.06.2019 15:03
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Встановлення системи пожежної сигналізації та пожежного спостерігання. Системи оповіщування про пожежу та управління евакуюванням людей)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БК ЖИТЛОКОМБУДСЕРВІС"
Оскарження: 24.05.2019 11:53 - 09.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39095456
-
Контактна особа:
Юлія Вовченко +380939944111 vovk@bk-zhkbs.com.ua
-
Адреса:
01034, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ РЕЙТАРСЬКА, будинок 18, офіс 10
Оскарження: 24.05.2019 11:53 - 09.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
249 570.91 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
237 599.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.05.2019 15:03
Документи
31
Скарги
0
ТОВ"ПОЖЕЖНЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ-ВІННИЦЯ"
Оскарження: 29.05.2019 15:03 - 10.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31415344
-
Контактна особа:
ТОВ"ПОЖЕЖНЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ-ВІННИЦЯ" +380679580261 psvmail@email.ua
-
Адреса:
Україна, 21100, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ СВЕРДЛОВА, будинок 24
Оскарження: 29.05.2019 15:03 - 10.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
249 944.63 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
237 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.05.2019 14:31
Документи
68
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЛОРІАН-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33623240
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЛОРІАН-Т" +380432682188 ekonomist@florian-t.com.ua http://florian-t.com.ua
-
Адреса:
Україна, Вінницька обл., смт. Стрижавка, 23210, Вінницька обл., Вінницький район, селище міського типу Стрижавка, ВУЛИЦЯ 40-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 7
Початкова пропозиція
249 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
243 480.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
ТОВ САЛАМАНДР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41320741
-
Контактна особа:
Приходько Аліна Валеріївна +380500265117 alena.salamandr@gmail.com
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сатрокиївська, 10-Г офіс 501
Початкова пропозиція
289 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
289 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
7fdf29feb52146e482c6a82a6961b038
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-07-001635-a-c1
Постачальник:
ТОВ"ПОЖЕЖНЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ-ВІННИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31415344
-
Контактна особа:
ТОВ"ПОЖЕЖНЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ-ВІННИЦЯ" +380679580261 psvmail@email.ua
-
Адреса:
Україна, 21100, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ СВЕРДЛОВА, будинок 24
Номер договору:
121
Сума договору:
237 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
198 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
14.06.2019 00:00
Статус:
Виконаний