• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Встановлення системи пожежної сигналізації та пожежного спостерігання. Системи оповіщування про пожежу та управління евакуюванням людей)

237 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 7fdf29feb52146e482c6a82a6961b038
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-07-001635-a-c1
Замовник: Відділ освіти Піщанської райдержадміністрації
Постачальник: ТОВ"ПОЖЕЖНЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ-ВІННИЦЯ"
Класифікатор ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняАналіз за цим CPV
Номер договору: 121
Дата підписання: 14.06.2019 00:00
Період дії договору: 14.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 237 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 600.00 UAH)
Оплачено: 237 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 600.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Встановлення системи пожежної сигналізації та пожежного спостерігання. Системи оповіщування про пожежу та управління евакуюванням людей)
Код ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткування
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 24700, Україна, Вінницька область, смт. Піщанка, вул. Центральна 95 На карті