• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

м'ясо

Завершена

797 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 987.50 UAH
Номер: 4a414ee14fbb452ab935298cb9bc4897
Внутрішній номер закупівлі: 3313507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-07-001098-a   
Замовник: Державний вищий навчальний заклад "Національний лісотехнічний університет України"
Контактна особа: Олександра Нефедова +380971150314 lisotehvmtp@gmail.com http://www.nltu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 797 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 987.50 UAH
Період уточнення: 07.05.2019 13:09 - 12.05.2019 15:00
Період прийому пропозицій: 07.05.2019 13:09 - 22.05.2019 15:00
Аукціон: 23.05.2019 15:45 - 23.05.2019 16:18
Період кваліфікації: 23.05.2019 16:18 - 24.05.2019 16:13
Період завантаження договору: 23.05.2019 16:18 - 12.06.2019 16:18

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо свинини
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 4000 кілограм
Період постачання 01.06.2019 - 30.09.2019
Місце постачання 57460, Україна, Миколаївська область, с.Рибаківка, с.Рибаківка Оздоровчо-спортивний табір "Лісотехнік" На карті
м'ясо яловичини
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 2000 кілограм
Період постачання 01.06.2019 - 30.09.2019
Місце постачання 57460, Україна, Миколаївська область, с.Рибаківка, с.Рибаківка Оздоровчо-спортивний табір "Лісотехнік" На карті
м'ясо свійської птиці
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 500 кілограм
Період постачання 01.06.2019 - 30.09.2019
Місце постачання 57460, Україна, Миколаївська область, с.Рибаківка, с.Рибаківка Оздоровчо-спортивний табір "Лісотехнік" На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО С ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМАГРОТРЕЙД"

Оскарження: 23.05.2019 16:18 - 04.06.2019 00:00
Початкова пропозиція 673 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
639 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.05.2019 16:13
Документи 72
Скарги 0
ТОВ ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПРОК-М"
Початкова пропозиція 795 690.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
640 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0
ТОВ Торговий дім "Бекон"
Початкова пропозиція 744 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
744 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0
ТОВ "РОША"
Початкова пропозиція 797 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
797 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: 327a3e9f4b194f28a2638eb66070079b
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-07-001098-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО С ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМАГРОТРЕЙД"
Номер договору: 172
Сума договору: 571 986.89 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 04.06.2019 17:00
Статус:
Виконаний
pdf
Мясо- Рибаківка 2019 р.pdf
pdf
Мясо-додаткова угода №1.pdf
pdf
Мясо-додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Звіт-мясо -тендр.pdf
p7s
sign.p7s