-
Відкриті торги
-
КЕП
м'ясо
вартість угоди зменшується і становить 571986.89
571 986.89
UAH з ПДВ
Номер:
327a3e9f4b194f28a2638eb66070079b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-07-001098-a-a1
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Національний лісотехнічний університет України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070996
-
Контактна особа:
Олександра Нефедова +380971150314 lisotehvmtp@gmail.com http://www.nltu.edu.ua
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Генерала Чупринки, 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО С ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМАГРОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24789564
-
Контактна особа:
Савченко Олена 0997251519, 380503371278 savelena1976@gmail.com
-
Адреса:
54007, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Квітнева, 4-А, кв. 8
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Опис:
вартість угоди зменшується і становить 571986.89
Номер договору:
172
Дата підписання:
04.06.2019 17:00
Період дії договору:
04.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
571 986.89 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 571 986.89 UAH)
Оплачено:
571 986.89 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 571 986.89 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо свинини
Кількість
3968 кілограм
Період постачання
01.06.2019 - 30.09.2019
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с.Рибаківка, с.Рибаківка Оздоровчо-спортивний табір "Лісотехнік"
На карті
м'ясо яловичини
Кількість
1327 кілограм
Період постачання
01.06.2019 - 30.09.2019
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с.Рибаківка, с.Рибаківка Оздоровчо-спортивний табір "Лісотехнік"
На карті
м'ясо свійської птиці
Кількість
497 кілограм
Період постачання
01.06.2019 - 30.09.2019
Місце постачання
57460, Україна, Миколаївська область, с.Рибаківка, с.Рибаківка Оздоровчо-спортивний табір "Лісотехнік"
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
2edccc64d63a496aa825efea4344b76a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
вартість угоди зменшується і становить 571986.89
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
25.09.2019 13:21
Статус:
Опубліковано