-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Система внутрішнього радіопокриття
Тендер Prozorro UA-2019-04-03-001958-a
Детальний опис закупівлі наведено в Додатку 1 Тендерної документації (додається).
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
ecb2a53706cc4067b25e33058010d27a
Внутрішній номер закупівлі:
3312997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-03-001958-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська обл., с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стаценко С. М. 0442817695 s.statsenko@kbp.aero http://www.kbp.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
03.04.2019 16:20 - 13.04.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2019 16:20 - 23.04.2019 10:00
Аукціон:
24.04.2019 13:33 - 24.04.2019 13:54
Період кваліфікації:
24.04.2019 13:54 - 07.05.2019 11:21
Період завантаження договору:
24.04.2019 13:54 - 14.05.2019 13:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система внутрішнього радіопокриття
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”
Оскарження: 24.04.2019 13:54 - 18.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23151836
-
Контактна особа:
Шевчук Вадим Володимирович +380444003344 vshevchuk@mkt.com.ua https://mkt.com.ua/
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул.Січових Стрільців,26А
Оскарження: 24.04.2019 13:54 - 18.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
540 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
490 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.05.2019 11:21
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОЛЯ І КО. ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01043342
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОЛЯ І КО. ЛТД" 0967843779 bv@dolya.kiev.ua http://dolya.kiev.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 01015, м.Київ, ПРОВУЛОК РЕУТА МИХАЙЛА, будинок 4
Початкова пропозиція
496 525.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
496 525.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
e10b1eda4e8c4058a5a38b0703ccbf7d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-03-001958-a-c1
Постачальник:
ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23151836
-
Контактна особа:
Шевчук Вадим Володимирович +380444003344 vshevchuk@mkt.com.ua https://mkt.com.ua/
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул.Січових Стрільців,26А
Номер договору:
35.1-14/2-11Товар, власні кошти, післяоплата 100% протягом30 к.д. після поставки Товару
Сума договору:
490 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
408 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
23.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний