-
Відкриті торги
-
КЕП
Система внутрішнього радіопокриття
Детальний опис закупівлі наведено в Додатку 1 Тендерної документації (додається).
490 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e10b1eda4e8c4058a5a38b0703ccbf7d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-03-001958-a-c1
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Контактна особа:
Стаценко С. М. 0442817695 s.statsenko@kbp.aero http://www.kbp.kiev.ua
-
Адреса:
08300, Україна, Київська обл., с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”
×
-
Код ЄДРПОУ:
23151836
-
Контактна особа:
Шевчук Вадим Володимирович +380444003344 vshevchuk@mkt.com.ua https://mkt.com.ua/
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул.Січових Стрільців,26А
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Опис:
Детальний опис закупівлі наведено в Додатку 1 Тендерної документації (додається).
Номер договору:
35.1-14/2-11Товар, власні кошти, післяоплата 100% протягом30 к.д. після поставки Товару
Дата підписання:
23.05.2019 00:00
Період дії договору:
23.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
490 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 666.67 UAH)
Оплачено:
490 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 666.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система внутрішнього радіопокриття
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2019