-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дров’яна деревина промислового використання)
Тендер Prozorro UA-2019-03-29-001791-b
Завершена
684 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 420.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 420.00 UAH
Номер:
ed2c1213b59947dd9e2c6d712fb64d49
Внутрішній номер закупівлі:
3309407
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-29-001791-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ХОТІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41073892
-
Адреса:
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, селище міського типу Хотінь, вул. Соборона, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Володимирович Іванченко +380542792330 xotintender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
684 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 420.00 UAH
Період уточнення:
29.03.2019 17:04 - 05.04.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2019 17:04 - 15.04.2019 10:00
Аукціон:
16.04.2019 11:52 - 16.04.2019 12:37
Період кваліфікації:
16.04.2019 12:37 - 22.04.2019 17:20
Період завантаження договору:
22.04.2019 17:11 - 12.05.2019 17:11
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дров’яна деревина промислового використання
Кількість
760 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, смт.Хотінь, вул. Шкільна, буд.10; 42320, Україна, Сумська область, Сумський район, с.Писарівка, вул. Шосейна, буд.86, 42315, Україна, Сумська область, Сумський район, с.Кіндратівка, вул. Гагаріна, буд.7; 42316, Україна, Сумська область, Сумський район, с.Олексіївка, вул. Шкільна, буд.28, вул. Шкільна, буд.32
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Калініченко Дмитро Васильович
Оскарження: 16.04.2019 12:37 - 03.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3166804572
-
Контактна особа:
Калініченко Дмитро Васильович +380506132334 dimon.novikov89@ukr.net
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Депутатська, 9, кв. 1
Оскарження: 16.04.2019 12:37 - 03.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
668 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
540 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.04.2019 16:51
Документи
54
Скарги
0
ФОП "СОЛОВЙОВ ЄВГЕНІЙ ЮРІЙОВИЧ"
Оскарження: 22.04.2019 16:51 - 03.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3214502756
-
Контактна особа:
Євгеній Соловйов +380971106538 se2u222@gmail.com
-
Адреса:
16200, Україна, Чернігівська область, Коропський район, селище міського типу Короп, ВУЛИЦЯ ПРОБИТОВСЬКА, будинок 16
Оскарження: 22.04.2019 16:51 - 03.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
679 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
550 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.04.2019 17:07
Документи
5
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЕГІОН"
Оскарження: 22.04.2019 17:07 - 03.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23639377
-
Контактна особа:
Олександр Резнік +380501007764 chovello@ukr.net
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, м. Суми, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 25
Оскарження: 22.04.2019 17:07 - 03.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
645 997.47 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
589 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.04.2019 17:11
Документи
39
Скарги
0
ДП Сумське лісове господарство
Оскарження: 22.04.2019 17:11 - 03.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992964
-
Контактна особа:
Снігур Сергій Анатолійович +380542616037 snihurserhii@gmail.com
-
Адреса:
42355, Україна, Сумська область, Низи, Сумська обл, Сумський р-н, смт. Низи, Лісництво
Оскарження: 22.04.2019 17:11 - 03.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
681 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
668 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.04.2019 17:20
Документи
29
Скарги
0
ФОП Сайко Вікторія Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3487608828
-
Контактна особа:
Сайко Вікторія Олександрівна +380688081884 saikovik@ukr.net
-
Адреса:
41843, Україна, Сумська область, Миколаївка, Зарічна
Початкова пропозиція
680 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
680 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
ФОП "СОЛОВЙОВ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3669309659
-
Контактна особа:
Соловйов Андрій +380975043419 grandoff1@ukr.net
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, місто Глухів, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 6А, кімната 29/3
Початкова пропозиція
681 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
681 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b72c9a831f074c7a9bc0890889600039
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-29-001791-b-c1
Постачальник:
ДП Сумське лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992964
-
Контактна особа:
Снігур Сергій Анатолійович +380542616037 snihurserhii@gmail.com
-
Адреса:
42355, Україна, Сумська область, Низи, Сумська обл, Сумський р-н, смт. Низи, Лісництво
Номер договору:
6
Сума договору:
668 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
557 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
06.05.2019 10:00
Статус:
Виконаний