-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дров’яна деревина промислового використання)
668 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
b72c9a831f074c7a9bc0890889600039
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-29-001791-b-c1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ХОТІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41073892
-
Контактна особа:
Андрій Володимирович Іванченко +380542792330 xotintender@ukr.net
-
Адреса:
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, селище міського типу Хотінь, вул. Соборона, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ДП Сумське лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992964
-
Контактна особа:
Снігур Сергій Анатолійович +380542616037 snihurserhii@gmail.com
-
Адреса:
42355, Україна, Сумська область, Низи, Сумська обл, Сумський р-н, смт. Низи, Лісництво
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
6
Дата підписання:
06.05.2019 10:00
Період дії договору:
06.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
668 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 111 466.67 UAH)
Оплачено:
668 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 111 466.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дров’яна деревина промислового використання
Кількість
760 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, смт.Хотінь, вул. Шкільна, буд.10; 42320, Україна, Сумська область, Сумський район, с.Писарівка, вул. Шосейна, буд.86, 42315, Україна, Сумська область, Сумський район, с.Кіндратівка, вул. Гагаріна, буд.7; 42316, Україна, Сумська область, Сумський район, с.Олексіївка, вул. Шкільна, буд.28, вул. Шкільна, буд.32
На карті