-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 рейковий рухомий склад (міський пасажирський тролейбус, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Тендер Prozorro UA-2019-02-22-000433-c
Завершена
18 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 189 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 189 000.00 UAH
Номер:
b51046fa42034eecb8d0ffbd05270d9b
Внутрішній номер закупівлі:
3299210
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-22-000433-c
Замовник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Додаткова контактна особа:
Симоненко Олеся Вікторівна +380500100515
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Героїв Сталінграду, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мінтімірова Євгенія Миколаївна +380617874695 melent_eva@ukr.net http://zet.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34620000-9 Рейковий рухомий складАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
189 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
567 000.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2019 13:02 - 18.03.2019 13:07
Період прийому пропозицій:
22.02.2019 13:02 - 28.03.2019 13:07
Період прекваліфікації:
28.03.2019 13:10 - 08.04.2019 00:00
Аукціон:
10.04.2019 14:08 - 10.04.2019 14:29
Період кваліфікації:
10.04.2019 14:29 - 12.04.2019 15:22
Період завантаження договору:
10.04.2019 14:29 - 30.04.2019 14:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 рейковий рухомий склад (міський пасажирський тролейбус, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 18.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БКМ-УКРАЇНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
41361608
-
Контактна особа:
Романюк Микола Миколайович +380673338148 bkm.ukraine@gmail.com
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Ковельська 2, оф. 510
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
02.04.2019 08:54
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "ДУОТРАНС"
Оскарження: 10.04.2019 14:29 - 23.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33475274
-
Контактна особа:
Дмитро Науменко +380503203495 dyotrans@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. Робоча, 152/410
Оскарження: 10.04.2019 14:29 - 23.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
18 846 000.00 UAH з ПДВ /
18 468 000.00 UAH з ПДВ
18 468 000.00 UAH з ПДВ
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ УКВЗ-УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37641745
-
Контактна особа:
Марина Скрипко +380444518739 ukvz@ukr.net
-
Адреса:
03187, Україна, Київ, м. Київ, вул. Академіка Глушкова, буд. 22, кв.100
Початкова пропозиція
18 900 000.00 UAH з ПДВ /
18 522 000.00 UAH з ПДВ
18 522 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
02.04.2019 08:54
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
3dac95681dd449cbba2a34e00aea6823
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-22-000433-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ДУОТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33475274
-
Контактна особа:
Дмитро Науменко +380503203495 dyotrans@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. Робоча, 152/410
Номер договору:
272
Сума договору:
8 208 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 840 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
02.05.2019 00:00
Статус:
Виконаний