• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

код за ДК 021:2015 – 34620000-9 рейковий рухомий склад (міський пасажирський тролейбус, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)

8 208 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3dac95681dd449cbba2a34e00aea6823
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-22-000433-c-a1
Замовник: Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
Постачальник: ТОВ "ДУОТРАНС"
Класифікатор ДК 021:2015: 34620000-9 Рейковий рухомий складАналіз за цим CPV
Номер договору: 272
Дата підписання: 02.05.2019 00:00
Період дії договору: 02.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 8 208 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 368 000.00 UAH)
Оплачено: 8 208 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 368 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код за ДК 021:2015 – 34620000-9 рейковий рухомий склад (міський пасажирський тролейбус, який раніше експлуатувався в країнах Європейського Союзу)
Код ДК 021:2015: 34620000-9 Рейковий рухомий склад
Кількість 4 штуки
Період постачання до 18.12.2019
Місце постачання 69095, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Шкільна, 2 На карті

Внесені зміни

    Номер: 8a1f42bc6ec748a59014c7b1da09ca9c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 16.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
IMG_0001.jpg
    Номер: 04e9b648df40451cbf694a40aaf9d9cf
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 24.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано