-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2019-03-22-001271-b
Завершена
1 037 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.5% або 25 925.00 UAH
мін. крок: 2.5% або 25 925.00 UAH
Номер:
9136d9d0c3ff4ab28f3144ac11cd02f7
Внутрішній номер закупівлі:
3294936
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-22-001271-b
Замовник:
Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04387786
-
Адреса:
34540, Україна, Рівненська область, с. Немовичі, вул. Центральна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Шмалюх +380686499211 sr.nemovichi@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 037 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 925.00 UAH
Період уточнення:
22.03.2019 12:34 - 29.03.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2019 12:34 - 08.04.2019 18:00
Аукціон:
10.04.2019 14:33 - 10.04.2019 14:54
Період кваліфікації:
10.04.2019 14:54 - 15.04.2019 16:26
Період завантаження договору:
10.04.2019 14:54 - 30.04.2019 14:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійний комплекс
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 15.05.2019
Мультиборд
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 15.05.2019
Проектор
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 15.05.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Співак С. А.
Оскарження: 10.04.2019 14:54 - 26.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2270811427
-
Контактна особа:
Співак Світлана Адамівна +380969297999 spivak@sarny.com.ua
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, м.Сарни, ВУЛИЦЯ ПРОСВІТИ, будинок 9, квартира 7
Оскарження: 10.04.2019 14:54 - 26.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 019 620.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
993 695.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.04.2019 16:26
Документи
24
Скарги
0
ФОП Писаренко Дмитро Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3059620397
-
Контактна особа:
Писаренко Дмитро Михайлович +380680001945 pisarenko@sarny.com.ua
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, м. Сарни, вул. Лисенка, б. 4 кв 68
Початкова пропозиція
1 035 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 009 075.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
e522606d60354012806cc8cf97ddae75
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-22-001271-b-a1
Постачальник:
ФОП Співак С. А.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2270811427
-
Контактна особа:
Співак Світлана Адамівна +380969297999 spivak@sarny.com.ua
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, м.Сарни, ВУЛИЦЯ ПРОСВІТИ, будинок 9, квартира 7
Номер договору:
1/2019
Сума договору:
993 695.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
993 695.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
02.05.2019 10:08
Статус:
Виконаний