• Відкриті торги
  • КЕП

Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

993 695.00 UAH з ПДВ
Номер: e522606d60354012806cc8cf97ddae75
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-22-001271-b-a1
Замовник: Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області
Постачальник: ФОП Співак С. А.
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 1/2019
Дата підписання: 02.05.2019 10:08
Період дії договору: 02.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 993 695.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено: 993 695.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультимедійний комплекс
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 3 комплект
Період постачання до 15.05.2019
Місце постачання 34540, Україна, Рівненська область, с.Немовичі, вул.Центральна,4 На карті
Мультиборд
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 6 штуки
Період постачання до 15.05.2019
Місце постачання 34540, Україна, Рівненська область, с.Немовичі, вул.Центральна,4 На карті
Проектор
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 4 штуки
Період постачання до 15.05.2019
Місце постачання 34540, Україна, Рівненська область, с.Немовичі, вул.Центральна,4 На карті