-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Кисневий концентратор - 1шт
Тендер Prozorro UA-2016-10-13-001198-b
Завершена
103 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.8% або 1 850.00 UAH
мін. крок: 1.8% або 1 850.00 UAH
Номер:
1317442845e24da9a8d7b3634249a3fc
Внутрішній номер закупівлі:
329094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-13-001198-b
Замовник:
КУ "Маріупольська міська лікарня №9 - медико-санітарна частина працівників департаменту морського флоту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05480826
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вулиця Гагаріна, будинок 114/116
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Борисівна +380629513228 likarnya9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33157000-5 Газотерапевтичні та респіраторні апаратиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
103 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 850.00 UAH
Період уточнення:
13.10.2016 18:47 - 21.10.2016 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2016 18:47 - 30.10.2016 23:00
Аукціон:
31.10.2016 11:22 - 31.10.2016 11:43
Період кваліфікації:
31.10.2016 11:43 - 04.11.2016 12:38
Період завантаження договору:
31.10.2016 11:43 - 20.11.2016 11:43
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисневий концентратор.
×
-
ДК 016:2010:
32.50.2 Інструменти та прилади терапевтичні; приладдя, протези та ортопедичні пристрої
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.11.2016 - 31.12.2016
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "БРІЗАНТА"
Оскарження: 31.10.2016 11:43 - 15.11.2016 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38676852
-
Контактна особа:
Хонахбєєва Марина Георгіївна 380563757788 lawyer.brizanta@gmail.com http://brizanta.com
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Олеся Гончара, 28А
Оскарження: 31.10.2016 11:43 - 15.11.2016 00:00
Початкова пропозиція
102 506.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
102 506.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.11.2016 12:38
Документи
12
Скарги
0
ТОВ СУЧАСНА ЛІКАРНЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40199288
-
Контактна особа:
Спірідонова Світлана Іванівна +380442212508 svitlana.spiridonova@gmail.com
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, Київ, 01021, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 28/2, нежиле приміщення № 43
Початкова пропозиція
102 999.27 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
102 999.27 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
e7e94eb950244c5583e871fd18a05113
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-13-001198-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "БРІЗАНТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38676852
-
Контактна особа:
Хонахбєєва Марина Георгіївна 380563757788 lawyer.brizanta@gmail.com http://brizanta.com
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Олеся Гончара, 28А
Номер договору:
108
Сума договору:
102 506.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.11.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Дата підписання:
22.11.2016 08:00
Статус:
Підписаний