-
Відкриті торги
-
КЕП
Кисневий концентратор - 1шт
102 506.00
UAH з ПДВ
Номер:
e7e94eb950244c5583e871fd18a05113
Ідентифікатор договору:
UA-2016-10-13-001198-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "БРІЗАНТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38676852
-
Контактна особа:
Хонахбєєва Марина Георгіївна 380563757788 lawyer.brizanta@gmail.com http://brizanta.com
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Олеся Гончара, 28А
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Номер договору:
108
Дата підписання:
22.11.2016 08:00
Період дії договору:
22.11.2016 00:00 - 31.12.2016 00:00
Сума договору:
102 506.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 102 506.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисневий концентратор.
×
-
ДК 016:2010:
32.50.2 Інструменти та прилади терапевтичні; приладдя, протези та ортопедичні пристрої
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.11.2016 - 31.12.2016