-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з озеленення та благоустрою території скверу на кільці 44 кварталу
Тендер Prozorro UA-2019-03-15-002525-a
Місце надання послуг - Покровський район.
Завершена
218 293.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 091.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 091.47 UAH
Номер:
437987f1ef324922ad72c1779663d706
Внутрішній номер закупівлі:
3278964
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-15-002525-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052531
-
Адреса:
50014, Україна, Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ШУРУПОВА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Подакова Алла Василівна 098-430-69-38 A.PODAKOVA@GMAIL.COM http://www.zhrkrog.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
218 293.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 091.47 UAH
Період уточнення:
15.03.2019 16:29 - 20.03.2019 16:45
Період прийому пропозицій:
15.03.2019 16:29 - 30.03.2019 16:45
Аукціон:
01.04.2019 15:40 - 01.04.2019 16:01
Період кваліфікації:
01.04.2019 16:01 - 11.04.2019 15:09
Період завантаження договору:
04.04.2019 17:05 - 24.04.2019 17:05
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Утримання об`єктів благоустрою
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "АВІЛОВА УЛЯНА ЛЕОНІДІВНА
"
Оскарження: 01.04.2019 16:01 - 15.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2938006383
-
Контактна особа:
Уляна Авілова +380971879120 uavilova09@gmail.com
-
Адреса:
50076, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ПАВЛА ГЛАЗОВОГО, будинок 4, квартира 46
Оскарження: 01.04.2019 16:01 - 15.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
181 196.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
181 196.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.04.2019 17:05
Документи
29
Скарги
0
ФОП "КРАВЕЦЬ ЄВГЕНІЙ ВАСИЛЬОВИЧ"
Оскарження: 04.04.2019 17:05 - 22.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2443304758
-
Контактна особа:
Євгеній Кравець +380980384518 bio-region@ukr.net
-
Адреса:
50001, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ПРОВУЛОК МЕРЕЦКОВА, будинок 47
Оскарження: 04.04.2019 17:05 - 22.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
210 717.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
210 717.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.04.2019 15:09
Документи
29
Скарги
0
Контракти
Номер:
d70c8743b4eb4a8cb68ddf9a13bf9961
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-15-002525-a-c1
Постачальник:
ФОП "КРАВЕЦЬ ЄВГЕНІЙ ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2443304758
-
Контактна особа:
Євгеній Кравець +380980384518 bio-region@ukr.net
-
Адреса:
50001, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ПРОВУЛОК МЕРЕЦКОВА, будинок 47
Номер договору:
74
Сума договору:
218 069.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.04.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
24.04.2019 00:00
Статус:
Виконаний