-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з озеленення та благоустрою території скверу на кільці 44 кварталу
Місце надання послуг - Покровський район.
218 069.20
UAH без ПДВ
Номер:
d70c8743b4eb4a8cb68ddf9a13bf9961
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-15-002525-a-c1
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052531
-
Контактна особа:
Подакова Алла Василівна 098-430-69-38 A.PODAKOVA@GMAIL.COM http://www.zhrkrog.gov.ua
-
Адреса:
50014, Україна, Дніпропетровська обл., Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ШУРУПОВА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "КРАВЕЦЬ ЄВГЕНІЙ ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2443304758
-
Контактна особа:
Євгеній Кравець +380980384518 bio-region@ukr.net
-
Адреса:
50001, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ПРОВУЛОК МЕРЕЦКОВА, будинок 47
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Опис:
Місце надання послуг - Покровський район.
Номер договору:
74
Дата підписання:
24.04.2019 00:00
Період дії договору:
24.04.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Сума договору:
218 069.20 UAH без ПДВ
Оплачено:
218 069.20 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Утримання об`єктів благоустрою
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.03.2020
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
b8e5a5487f044355ba3717ec4f421693
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до постанови Правління Національного банку України від 02.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні».
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
05.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
234baff94e8e4a2784327248ddf813f0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі»
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
df4e09f147d949af858ac0439b07269d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» на період проведення процедури закупівлі Сторони погодились укласти додаткову угоду на суму, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у Договорі
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
11.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
6754618fb5084977be0687701b92300c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення суми договору
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
27.02.2020 00:00
Статус:
Опубліковано