-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-03-22-001713-b
Завершена
3 250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 250.00 UAH
Номер:
fce2fcfb24954f86959f4b450ae4a19a
Внутрішній номер закупівлі:
3265821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-22-001713-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьке тролейбусне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05457253
-
Адреса:
93412, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ШОСЕ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна +380676247342 kpstru@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 250.00 UAH
Період уточнення:
22.03.2019 14:11 - 27.03.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2019 14:11 - 06.04.2019 16:00
Аукціон:
10.04.2019 15:00 - 10.04.2019 15:21
Період кваліфікації:
10.04.2019 15:21 - 10.04.2019 16:22
Період завантаження договору:
10.04.2019 15:21 - 30.04.2019 15:21
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1000000 Кіловат-година
Період постачання
01.05.2019 - 31.08.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЕНЕРА СХІД»
Оскарження: 10.04.2019 15:21 - 21.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Богодух Олена Володимирівна kanc@lg.enera.ua
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, м.Старобільськ, пл. Базарна, буд. 32 А
Оскарження: 10.04.2019 15:21 - 21.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 827 702.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 827 702.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.04.2019 16:22
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
Гамениця Роман Миколайович +380462654176 info@cn.enera.ua
-
Адреса:
14020, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 55А
Початкова пропозиція
2 948 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 948 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
45017cbdb931491ba2448e73487aecec
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-22-001713-b-a1
Постачальник:
ТОВ «ЕНЕРА СХІД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Богодух Олена Володимирівна kanc@lg.enera.ua
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, м.Старобільськ, пл. Базарна, буд. 32 А
Номер договору:
35/ЛИС-СД
Сума договору:
2 827 702.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.05.2019 00:00 - 31.08.2019 00:00
Дата підписання:
22.04.2019 08:16
Статус:
Виконаний