-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
2 827 702.80
UAH з ПДВ
Номер:
45017cbdb931491ba2448e73487aecec
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-22-001713-b-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьке тролейбусне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05457253
-
Контактна особа:
Тетяна +380676247342 kpstru@ukr.net
-
Адреса:
93412, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ШОСЕ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ «ЕНЕРА СХІД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Богодух Олена Володимирівна kanc@lg.enera.ua
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, м.Старобільськ, пл. Базарна, буд. 32 А
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
35/ЛИС-СД
Дата підписання:
22.04.2019 08:16
Період дії договору:
01.05.2019 00:00 - 31.08.2019 00:00
Сума договору:
2 827 702.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 827 702.80 UAH)
Оплачено:
2 827 701.18 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 827 701.18 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
792986 Кіловат-година
Період постачання
01.05.2019 - 31.08.2019
Внесені зміни
- Зміна №1 Додаткова угода №1 до Договору № 35/ЛИС-СД від 22.04.2019р.
- Зміна №2 Додаткова угода №2 до договору №35/ЛИС-СД
- Зміна №3 Додаткова угода №3 до договору №35/ЛИС-СД від 22.04.2019
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
bb10a065b4274eaeacfad95e26ac2780
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №1 до Договору № 35/ЛИС-СД від 22.04.2019р.
Дата внесення змін до договору:
10.07.2019 13:11
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
8f7e0cf5291c4895956e415f912427c2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1.Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
2.Зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №2 до договору №35/ЛИС-СД
Дата внесення змін до договору:
06.08.2019 11:02
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
a851b11a0b49496982bad91d9ffeaca2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджена зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №3 до договору №35/ЛИС-СД від 22.04.2019
Дата внесення змін до договору:
03.09.2019 16:33
Статус:
Опубліковано