-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Олія соняшникова рафінована бутильована
Тендер Prozorro UA-2019-03-14-000995-c
Завершена
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
Номер:
c083dbf47e044f50acbc9a5e8c7da3ba
Внутрішній номер закупівлі:
3261908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-14-000995-c
Замовник:
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька обл., Хмельницький, м. Хмельницький, вул. Шевченка, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максимова Олена Віталіївна +380987344493 tendernadpsu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 200.00 UAH
Період уточнення:
14.03.2019 18:01 - 19.03.2019 19:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2019 18:01 - 29.03.2019 19:00
Аукціон:
01.04.2019 12:09 - 01.04.2019 12:42
Період кваліфікації:
01.04.2019 12:42 - 04.04.2019 19:14
Період завантаження договору:
01.04.2019 12:42 - 21.04.2019 12:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олія соняшникова рафінована бутильована
Кількість
12000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ТАНДЕМ ТРЕЙДІНГ
Оскарження: 01.04.2019 12:42 - 15.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42146840
-
Контактна особа:
Кондратюк Сергій +380673122904 tovtnt@ukr.net
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Заводська, 159.
Оскарження: 01.04.2019 12:42 - 15.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
357 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
311 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.04.2019 19:14
Документи
81
Скарги
0
ФОП ШЕГЕРА ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2976724351
-
Контактна особа:
Олександр +38 (096) 713-3556 shegera81@ukr.net
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, вул. Щорса 37, В/Ч
Початкова пропозиція
357 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
312 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
ФОП Крупельницька Ніна Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2278621361
-
Контактна особа:
Крупельницька Ніна Сергіївна +380673502234 Krypelnitsa@i.ua
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Зарічанська, буд 32/1, кв. 158
Початкова пропозиція
366 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
326 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
ФОП "ПЕРЕДИРІЙ МИКОЛА ПЕТРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2124110797
-
Контактна особа:
Микола Передирій +380504375200 pereduriy_mp@ukr.net
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, місто Суми,, ВУЛИЦЯ ІВАНА ВИГОВСЬКОГО, будинок 6, квартира 60
Початкова пропозиція
359 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
349 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
b98e904f6fbb4f349f4bc92bf11ee69c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-14-000995-c-a1
Постачальник:
ТОВ ТАНДЕМ ТРЕЙДІНГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42146840
-
Контактна особа:
Кондратюк Сергій +380673122904 tovtnt@ukr.net
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Заводська, 159.
Номер договору:
215-19
Сума договору:
311 990.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
19.04.2019 00:00
Статус:
Підписаний