• Відкриті торги
  • КЕП

Олія соняшникова рафінована бутильована

311 990.00 UAH з ПДВ
Номер: b98e904f6fbb4f349f4bc92bf11ee69c
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-14-000995-c-a1
Постачальник: ТОВ ТАНДЕМ ТРЕЙДІНГ
Класифікатор ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Номер договору: 215-19
Дата підписання: 19.04.2019 00:00
Період дії договору: 19.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 311 990.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 311 990.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олія соняшникова рафінована бутильована
Код ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жири
Кількість 12000 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 29003, Україна, Хмельницька обл., Хмельницький, Шевченка, 46 На карті