-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Стрічка Летсар або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2019-02-28-001027-b
код ДК 021:2015 19710000-6 Синтетичний каучук (Стрічка Летсар або еквівалент)
Завершена
202 800.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 300.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 300.00 UAH
Номер:
63f7542e22104826bedc2fd0cad1079f
Внутрішній номер закупівлі:
3261777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-28-001027-b
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19355964
-
Адреса:
71504, Україна, Запорізька обл., Енергодар, вул. Промислова, 133
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шаргіна Ірина Олександрівна +380613956111 oskt31952@mgw.npp.zp.ua http://npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19710000-6 Синтетичний каучукАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
202 800.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 300.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
7 000.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2019 15:39 - 05.03.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2019 15:39 - 15.03.2019 18:00
Аукціон:
18.03.2019 13:09 - 18.03.2019 13:54
Період кваліфікації:
18.03.2019 13:54 - 03.04.2019 13:54
Період завантаження договору:
18.03.2019 13:54 - 07.04.2019 13:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 19710000-6 Синтетичний каучук (Стрічка Летсар або еквівалент)
Кількість
169 кілограм
Період постачання
05.04.2019 - 31.05.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕЛЕКТРОЕКСІМ"
Оскарження: 18.03.2019 13:54 - 14.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40803621
-
Контактна особа:
Дмитрий Мазурчук +380676223759 ak@el-exim.com
-
Адреса:
49051, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Журналістів, 13 А
Оскарження: 18.03.2019 13:54 - 14.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
105 625.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 470.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.04.2019 13:54
Документи
38
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРЛІНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30627766
-
Контактна особа:
Панченко Андрій Валерійович +380675635302 panchenko@optima.com.ua
-
Адреса:
49000, УКРАЇНА, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Індустріальний район ВУЛИЦЯ БЕРЕЗИНСЬКА буд. 7
Початкова пропозиція
109 850.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
100 555.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Частное предприятие "Легенда Плюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32058093
-
Контактна особа:
Частное предприятие "Легенда Плюс" +380567767371 legplus@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, Украина г.Днепропетровск пр. Воронцова 73 оф.712
Початкова пропозиція
143 650.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
103 700.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "Компанія "ДіОм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41853226
-
Контактна особа:
Ковтуненко Сергій 380567890217, 380567890217 tender.diom.company@gmail.com
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, тупик Прохідний, буд. 2, оф. 9
Початкова пропозиція
148 551.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
135 196.62 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "НОВА-ТОП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34697423
-
Контактна особа:
Касянчик Віталій 380952565042, 380952565042 tetrasar@gmail.com
-
Адреса:
71330, Україна, Запорізька область, Благовіщенка, Кузнєцова 106А
Початкова пропозиція
146 565.25 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
135 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "Термохім ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42627523
-
Контактна особа:
Малишко Юрій Миколайович 380503510514, 380503510514 termohimltd@gmail.com
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, вул. Михайла Бойчука,17, оф.213.
Початкова пропозиція
202 800.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
202 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
a8a601cd93ae4d88bb34ef8594af8518
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-28-001027-b-a1
Постачальник:
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕЛЕКТРОЕКСІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40803621
-
Контактна особа:
Дмитрий Мазурчук +380676223759 ak@el-exim.com
-
Адреса:
49051, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Журналістів, 13 А
Номер договору:
130(3)19УК
Сума договору:
100 470.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.04.2019 00:00 - 19.04.2020 00:00
Дата підписання:
19.04.2019 00:00
Статус:
Підписаний