• Відкриті торги
  • КЕП

Стрічка Летсар або еквівалент

код ДК 021:2015 19710000-6 Синтетичний каучук (Стрічка Летсар або еквівалент)

100 470.50 UAH без ПДВ
Номер: a8a601cd93ae4d88bb34ef8594af8518
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-28-001027-b-a1
Замовник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ЗАПОРІЗЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Постачальник: ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕЛЕКТРОЕКСІМ"
Класифікатор ДК 021:2015: 19710000-6 Синтетичний каучукАналіз за цим CPV
Опис: код ДК 021:2015 19710000-6 Синтетичний каучук (Стрічка Летсар або еквівалент)
Номер договору: 130(3)19УК
Дата підписання: 19.04.2019 00:00
Період дії договору: 19.04.2019 00:00 - 19.04.2020 00:00
Сума договору: 100 470.50 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 19710000-6 Синтетичний каучук (Стрічка Летсар або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 19710000-6 Синтетичний каучук
Кількість 169 кілограм
Період постачання 05.04.2019 - 31.05.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті