-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та аварійних ремонтів систем вентиляції і кондиціювання повітря приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху
Тендер Prozorro UA-2019-03-13-001349-a
Завершена
1 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
Номер:
caac915b22874523936efca40321708b
Внутрішній номер закупівлі:
3261097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-13-001349-a
Замовник:
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
19326017
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Любінська 217 а/с 3983
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Мізерак +380322972624 mizerak_im@uksatse.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 000.00 UAH
Період уточнення:
13.03.2019 12:37 - 19.03.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2019 12:37 - 29.03.2019 17:00
Аукціон:
01.04.2019 15:45 - 01.04.2019 16:06
Період кваліфікації:
01.04.2019 16:06 - 05.04.2019 14:34
Період завантаження договору:
01.04.2019 16:06 - 21.04.2019 16:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та аварійних ремонтів систем вентиляції і кондиціювання повітря приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху
Кількість
1 послуга
Період постачання
20.04.2019 - 19.03.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Будівельно-монтажний комплекс "Енергомонтажвентиляція"
Оскарження: 01.04.2019 16:06 - 16.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38619176
-
Контактна особа:
Скрипко Наталія Сергіївна +380996025542 n_skrypko@emw.kiev.ua
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вул. Івана Франка, 5б
Оскарження: 01.04.2019 16:06 - 16.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 585 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 585 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.04.2019 14:34
Документи
26
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОІНЖИНІРИНГ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38408951
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОІНЖИНІРИНГ ПЛЮС" +380677236102 evgeniy.romanets@ti-plus.com.ua http://ti-plus.com.ua
-
Адреса:
Україна, 02094, м.Київ, ПРОВУЛОК ЧЕРВОНОГВАРДІЙСЬКИЙ, будинок 2 ЛІТЕРА "А"
Початкова пропозиція
1 795 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
2700e5a7e8364549a217b6ca5eb55a50
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-13-001349-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Будівельно-монтажний комплекс "Енергомонтажвентиляція"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38619176
-
Контактна особа:
Скрипко Наталія Сергіївна +380996025542 n_skrypko@emw.kiev.ua
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вул. Івана Франка, 5б
Номер договору:
89
Сума договору:
1 585 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 320 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.04.2019 00:00 - 15.04.2021 00:00
Дата підписання:
19.04.2019 11:09
Статус:
Виконаний