-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та аварійних ремонтів систем вентиляції і кондиціювання повітря приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху
1 585 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2700e5a7e8364549a217b6ca5eb55a50
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-13-001349-a-a1
Замовник:
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
19326017
-
Контактна особа:
Ірина Мізерак +380322972624 mizerak_im@uksatse.aero
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Любінська 217 а/с 3983
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "Будівельно-монтажний комплекс "Енергомонтажвентиляція"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38619176
-
Контактна особа:
Скрипко Наталія Сергіївна +380996025542 n_skrypko@emw.kiev.ua
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вул. Івана Франка, 5б
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Номер договору:
89
Дата підписання:
19.04.2019 11:09
Період дії договору:
19.04.2019 00:00 - 15.04.2021 00:00
Сума договору:
1 585 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 264 166.67 UAH)
Оплачено:
1 572 219.95 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 262 036.66 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та аварійних ремонтів систем вентиляції і кондиціювання повітря приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху
Кількість
1 послуга
Період постачання
20.04.2019 - 19.03.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
844272e3b2f6489faea9f199461ab8cd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Погодження проведення аварійних ремонтів систем вентиляції і кондиціювання повітря (СВКП) приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
11.09.2019 11:58
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f79a2874dbea48bb8950c4aa5a0b5f1f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Погодження проведення аварійних ремонтів систем вентиляції і кондиціювання повітря (СВКП) приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.10.2019 16:22
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8420e03f77134cb8bfc8774e181bd6cb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна строку виконання послуг (перенесення на травень 2020 року надання послуг з технічного обслуговування систем вентиляції і кондиціювання повітря (СВКП) приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху, запланованих на квітень 2020 року)
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
08.05.2020 11:09
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9beca2ba4fee4eb79f9ad802518679af
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв’язку із продовженням карантинних заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню спалахів коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України відповідно до норм Закону України №530-ІХ від 17.03.20 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» і, як наслідок, неможливістю вчасно надати послуги з технічного обслуговування систем вентиляції і кондиціювання повітря (СВКП) приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху, запланованих на червень 2020 року, Сторони домовились перенести строк надання даних послуг на липень 2020 року
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
01.07.2020 09:24
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
600aa9f4305e4a2dbf9448d0af7e76bf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна строку виконання послуг (перенесення на грудень 2020 року надання послуг з технічного обслуговування систем вентиляції і кондиціювання повітря (СВКП) приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху, запланованих на листопад 2020 року)
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.11.2020 15:07
Статус:
Опубліковано