-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Брикети торф’яні ( ДК 021:2015- 09110000-3 Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2019-03-14-000645-a
Завершена
498 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 493.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 493.50 UAH
Номер:
d12c8a45bd8e4309893f397446b54d7c
Внутрішній номер закупівлі:
3261079
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-14-000645-a
Замовник:
відділ освіти, молоді та спорту Турійської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141667
-
Адреса:
44800, Україна, Волинська область, селище міського типу ТУРІЙСЬК, МАЙДАН ЦЕНТРАЛЬНИЙ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Франчук Любомира Богданівна 380680288567 turosvita@ukr.net http://turosvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
498 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 493.50 UAH
Період уточнення:
14.03.2019 10:20 - 19.03.2019 11:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2019 10:20 - 29.03.2019 11:00
Аукціон:
01.04.2019 13:42 - 01.04.2019 14:03
Період кваліфікації:
01.04.2019 14:03 - 02.04.2019 14:51
Період завантаження договору:
01.04.2019 14:03 - 21.04.2019 14:03
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети торф’яні ( ДК 021:2015- 09110000-3 Тверде паливо)
Кількість
324 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Волиньторф"
Оскарження: 01.04.2019 14:03 - 13.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00426302
-
Контактна особа:
Величко Ганна Володимирівна 380678287393, 380678287393 torf@ukr.net
-
Адреса:
44614, Україна, Волинська область, с. Прилісне, Сойне,15
Оскарження: 01.04.2019 14:03 - 13.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
498 678.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
498 678.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.04.2019 14:51
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "ЗАХІД ЕНЕРГО СИСТЕМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42512080
-
Контактна особа:
Слободян Юрій Вікторович +380505854999 westenergysystems@gmail.com
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, місто Червоноград, вул. Львівська, буд. 44
Початкова пропозиція
498 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
498 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7e1f6af5eb0e485d954af62c44a42304
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-14-000645-a-a1
Постачальник:
Державне підприємство "Волиньторф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00426302
-
Контактна особа:
Величко Ганна Володимирівна 380678287393, 380678287393 torf@ukr.net
-
Адреса:
44614, Україна, Волинська область, с. Прилісне, Сойне,15
Номер договору:
179
Сума договору:
366 232.59 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
19.04.2019 00:00
Статус:
Виконаний