-
Відкриті торги
-
КЕП
Брикети торф’яні ( ДК 021:2015- 09110000-3 Тверде паливо)
366 232.59
UAH з ПДВ
Номер:
7e1f6af5eb0e485d954af62c44a42304
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-14-000645-a-a1
Замовник:
відділ освіти, молоді та спорту Турійської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141667
-
Контактна особа:
Франчук Любомира Богданівна 380680288567 turosvita@ukr.net http://turosvita.at.ua
-
Адреса:
44800, Україна, Волинська область, селище міського типу ТУРІЙСЬК, МАЙДАН ЦЕНТРАЛЬНИЙ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Державне підприємство "Волиньторф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00426302
-
Контактна особа:
Величко Ганна Володимирівна 380678287393, 380678287393 torf@ukr.net
-
Адреса:
44614, Україна, Волинська область, с. Прилісне, Сойне,15
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
179
Дата підписання:
19.04.2019 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
366 232.59 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 366 232.59 UAH)
Оплачено:
366 232.59 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 366 232.59 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети торф’яні ( ДК 021:2015- 09110000-3 Тверде паливо)
Кількість
224 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
7096db5e9a3e4f5ea1bb9e6a280e450b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У звязку із збільшенням ціни за одиницю товару не більше ніж на 10%
Номер додаткової угоди:
179
Дата внесення змін до договору:
24.06.2019 12:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
041364c9f9934d44a33bb46d16334ec4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв*язку з відсутністю потреби у закупівлі товару в кількості 81 т. на суму 132 445,53 грн.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №2
Дата внесення змін до договору:
20.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано