-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2019-03-15-002428-a
Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації
Завершена
430 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 300.00 UAH
Номер:
145ef45bfdb74c63b653489a79381b5f
Внутрішній номер закупівлі:
3260929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-15-002428-a
Замовник:
Виконавчий комітет Криничанської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41045414
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт. Кринички Криничанський район, вул. Нагірна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Столярчук +380985917837 krin.otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
430 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 300.00 UAH
Період уточнення:
15.03.2019 16:05 - 22.03.2019 23:00
Період прийому пропозицій:
15.03.2019 16:05 - 02.04.2019 00:00
Аукціон:
02.04.2019 14:36 - 02.04.2019 15:09
Період кваліфікації:
02.04.2019 15:09 - 05.04.2019 10:16
Період завантаження договору:
02.04.2019 15:09 - 22.04.2019 15:09
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
935 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Дизельне паливо
Кількість
12500 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФЕСТ МОУШЕН ГРУП"
Оскарження: 02.04.2019 15:09 - 16.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42005671
-
Контактна особа:
Андрей Величко +380675009603 fmgtender@gmail.com
-
Адреса:
01021, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 16, офіс 211/3
Оскарження: 02.04.2019 15:09 - 16.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
369 684.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
369 684.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.04.2019 10:16
Документи
28
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380667079561 L.AEVTOV.L@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
375 782.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
375 782.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
37
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКС ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42353762
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКС ОЙЛ" +380676366596 d.shevchenk17@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 51938, Дніпропетровська обл., місто Кам’янське, ПРОСПЕКТ АНОШКІНА, будинок 81
Початкова пропозиція
381 962.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
381 962.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ТОВ АГРОПЕТРОТРЕЙД
×
-
Код ЄДРПОУ:
38517444
-
Контактна особа:
Атоян Тігран Петрович +380565831888 agroptr@gmail.com http://www.agropetrotrade.com
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, Верхньодніпровськ, вул. Титова, 5
Початкова пропозиція
428 985.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
428 985.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
956ed447b15e4003a24f8f40a5ac12b1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-15-002428-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ФЕСТ МОУШЕН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42005671
-
Контактна особа:
Андрей Величко +380675009603 fmgtender@gmail.com
-
Адреса:
01021, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 16, офіс 211/3
Номер договору:
05/2019Т
Сума договору:
369 684.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
308 070.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
18.04.2019 11:00
Статус:
Виконаний