-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-92, Дизельне паливо
369 684.00
UAH з ПДВ
Номер:
956ed447b15e4003a24f8f40a5ac12b1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-15-002428-a-a1
Замовник:
Виконавчий комітет Криничанської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41045414
-
Контактна особа:
Ірина Столярчук +380985917837 krin.otg@ukr.net
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, смт. Кринички Криничанський район, вул. Нагірна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ФЕСТ МОУШЕН ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42005671
-
Контактна особа:
Андрей Величко +380675009603 fmgtender@gmail.com
-
Адреса:
01021, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 16, офіс 211/3
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
05/2019Т
Дата підписання:
18.04.2019 11:00
Період дії договору:
18.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
369 684.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 614.00 UAH)
Оплачено:
369 684.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 614.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
935 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Дизельне паливо
Кількість
12500 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
a8a910520a224239a92ea37f593310a4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
05/2019Т
Дата внесення змін до договору:
08.05.2019 09:00
Статус:
Опубліковано