• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин А-92, дизельне паливо Євро-5

Зміни до річного плану

Завершена

212 187.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 060.94 UAH
Номер: 5df47c8f7edb45568fc764a0c09f8161
Внутрішній номер закупівлі: 3243392
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-03-13-003361-a   
Замовник: КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
Контактна особа: Єрьомін Сергій Володимирович +380554441256 gorn_rayvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 212 187.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 060.94 UAH
Період уточнення: 13.03.2019 16:59 - 18.03.2019 17:04
Період прийому пропозицій: 13.03.2019 16:59 - 28.03.2019 17:04
Аукціон: 29.03.2019 13:50 - 29.03.2019 14:11
Період кваліфікації: 29.03.2019 14:11 - 02.04.2019 10:22
Період завантаження договору: 29.03.2019 14:11 - 18.04.2019 14:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 586 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 74601, Україна, Херсонська область, смт Горностаївка, вул. Українська, 5 На карті
Дизельне паливо Євро-5
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 6988 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 74621, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, с. Ольгине, провулок Шкільний, 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Смарт-Нафта"

Оскарження: 29.03.2019 14:11 - 13.04.2019 00:00
Початкова пропозиція 211 660.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
207 887.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.04.2019 10:22
Документи 29
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Початкова пропозиція 208 229.18 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
208 229.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 39
Скарги 0

Контракти

Номер: 6905a8f14d674510b245be3791f314c6
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-13-003361-a-b1
Постачальник: ТОВ "Смарт-Нафта"
Номер договору: 03-10/62
Сума договору: 249 424.84 UAH з ПДВ
Сума договору: 207 854.03 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.04.2019 00:00 - 03.04.2020 23:59
Дата підписання: 16.04.2019 00:00
Статус:
Виконаний
підписаний договір
pdf
ДУ Смарт Нафта.pdf
pdf
Додаткова угода 2 до договору 03-10.62 від 16.04.2019.pdf
pdf
Додаткова угода 3 до дог.03-10.62 від 16.04.2019.pdf
pdf
Додаткова угода 4 від 31.03.2020.pdf
p7s
sign.p7s