• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин А-92, дизельне паливо Євро-5

249 424.84 UAH з ПДВ
Номер: 6905a8f14d674510b245be3791f314c6
Ідентифікатор договору: UA-2019-03-13-003361-a-b1
Замовник: КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
Постачальник: ТОВ "Смарт-Нафта"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 03-10/62
Дата підписання: 16.04.2019 00:00
Період дії договору: 16.04.2019 00:00 - 03.04.2020 23:59
Сума договору: 249 424.84 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 570.81 UAH)
Оплачено: 249 424.32 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 570.72 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 586 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 74601, Україна, Херсонська область, смт Горностаївка, вул. Українська, 5 На карті
Дизельне паливо Євро-5
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 6988 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 74621, Україна, Херсонська область, Горностаївський район, с. Ольгине, провулок Шкільний, 6 На карті

Внесені зміни

    Номер: 728bc7251620494a89bf853d73c28ba4
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: узгоджене зменшення ціни на бензин на підставіо клопотання від ТОВ "Смарт-Нафта"
    Номер додаткової угоди: 03-10/62
    Дата внесення змін до договору: 18.04.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ Смарт Нафта.pdf
    Номер: 600b8e3d2c55434897659e9591ff7faa
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна устотної умови договору: продовження його дії на строк, достатній для проведення закупівлі на початку наступного року (20%)
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 2 до договору 03-10.62 від 16.04.2019.pdf
    Номер: 934bd22417b44f8fabd25a90072936b8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження строку дії договору на наступний рік, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі , що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 15.01.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 3 до дог.03-10.62 від 16.04.2019.pdf
    Номер: e3d89d0dd0a845d592be49a1247bae76
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна істотної умови договору: продовження строку дії договору, для внесення до програми ДЗО суми договору разом з сумою 20-% (виправлення технічної помилки), відповідно до протоколу № 28 від 31.03.2020
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 31.03.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 4 від 31.03.2020.pdf