-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молоко ультрапастеризоване
Тендер Prozorro UA-2019-01-22-000555-a
Завершена
3 132 887.59
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 328.88 UAH
мін. крок: 1% або 31 328.88 UAH
Номер:
920e3f42bd0642a5b107668942be1cd0
Внутрішній номер закупівлі:
3234519
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-22-000555-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська обл., Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ЖИТОМИРСЬКА, будинок 15-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна +380442076792 VTP.KTE@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 132 887.59 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
31 328.88 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
93 986.00 UAH
Період уточнення:
22.01.2019 11:09 - 28.01.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2019 11:09 - 07.02.2019 10:00
Аукціон:
08.02.2019 12:26 - 08.02.2019 12:53
Період кваліфікації:
08.02.2019 12:53 - 25.03.2019 13:22
Період завантаження договору:
25.03.2019 13:22 - 14.04.2019 13:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко ультрапастеризоване
Кількість
133764 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "САНДОРА"
Оскарження: 25.03.2019 11:55 - 05.04.2019 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22430008
-
Контактна особа:
Павел Никитенко +380504447239,+380504447239 pavel.nikitenko@pepsico.com
-
Адреса:
57262, Україна, Миколаївська область, Николаев, 57262, Миколаївська обл., Вітовський район, село Миколаївське
Оскарження: 25.03.2019 11:55 - 05.04.2019 01:00
Початкова пропозиція
2 882 881.73 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 735 800.00 UAH з ПДВ
Документи
11
Скарги
1
ФОП Любарський Нікіта Володимирович
Оскарження: 25.03.2019 11:55 - 05.04.2019 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3369408333
-
Контактна особа:
Нікіта Любарський 380684378741, 380684378741, nikita_kiev_fop@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, Київська область, Київ, Урлівська, будинок 23-В, квартира 38
Оскарження: 25.03.2019 11:55 - 05.04.2019 01:00
Початкова пропозиція
3 130 077.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 736 811.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.03.2019 13:22
Документи
3
Скарги
0
ТОВ "Проект Інвест ХХІ"
Оскарження: 25.03.2019 13:22 - 05.04.2019 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32521649
-
Контактна особа:
Дмитро Анатолійович Мільніченко +380509050107 tender@utecon.com
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморська, буд.1, кв.31
Оскарження: 25.03.2019 13:22 - 05.04.2019 01:00
Початкова пропозиція
3 033 767.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 033 767.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.03.2019 13:22
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
e580fe7bf3c6435a92fa84ea6c50b263
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-22-000555-a-a2
Постачальник:
ТОВ "Проект Інвест ХХІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32521649
-
Контактна особа:
Дмитро Анатолійович Мільніченко +380509050107 tender@utecon.com
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморська, буд.1, кв.31
Номер договору:
1058/ДЗЗ-19
Сума договору:
3 033 767.52 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 528 139.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.04.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
11.04.2019 00:00
Статус:
Виконаний