• Відкриті торги
  • КЕП

Молоко ультрапастеризоване

3 033 767.52 UAH з ПДВ
Номер: e580fe7bf3c6435a92fa84ea6c50b263
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-22-000555-a-a2
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Постачальник: ТОВ "Проект Інвест ХХІ"
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору: 1058/ДЗЗ-19
Дата підписання: 11.04.2019 00:00
Період дії договору: 11.04.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Сума договору: 3 033 767.52 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 505 627.92 UAH)
Оплачено: 3 033 767.52 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 505 627.92 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко ультрапастеризоване
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 133764 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання

Внесені зміни

    Номер: 696923f6d18043b99b53c26c6cfa566e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони на підставі пункту 4 частини четвертої статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» дійшли згоди продовжити строк дії договору до 31.03.2020. (Сума договору та кількість товару після внесених змін – не змінилися).
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 27.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 1 від 27.12.2019 до дог. 1058 (1).pdf
p7s
sign.p7s