-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
(вантажний фургон європейського виробництва для відлову бездоглядних тварин) 1одиниця
Тендер Prozorro UA-2019-03-07-001985-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
b5ecb6f353444fe0bd69a65722db7369
Внутрішній номер закупівлі:
3218341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-07-001985-a
Замовник:
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351823
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Кагамлика, буд. 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петро Миколайович Бедах +380532592917 katp1628lav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
29 000.00 UAH
Період уточнення:
07.03.2019 21:43 - 13.03.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
07.03.2019 21:43 - 23.03.2019 00:00
Аукціон:
25.03.2019 11:57 - 25.03.2019 12:18
Період кваліфікації:
25.03.2019 12:18 - 26.03.2019 16:20
Період завантаження договору:
25.03.2019 12:18 - 14.04.2019 12:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(вантажний фургон європейського виробництва для відлову бездоглядних тварин) 1 одиниця
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОДРАЙВ-АЛЬЯНС"
Оскарження: 25.03.2019 12:18 - 06.04.2019 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39162637
-
Контактна особа:
ТОВ АВТОДРАЙВ-АЛЬЯНС 380500622175, 380500622175,380950779009 kkozinska@citroen.poltava.ua
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
Оскарження: 25.03.2019 12:18 - 06.04.2019 01:00
Початкова пропозиція
990 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
990 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2019 16:20
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "АВТО ВІА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37878496
-
Контактна особа:
ШЕЇНА ДАША +380633400305 o.gaevoy@agm.kh.ua
-
Адреса:
61017, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ПАНАСІВСЬКА, будинок 29
Початкова пропозиція
998 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
998 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
18184ae28d304a31aea67f7d48fb247e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-07-001985-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОДРАЙВ-АЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39162637
-
Контактна особа:
ТОВ АВТОДРАЙВ-АЛЬЯНС 380500622175, 380500622175,380950779009 kkozinska@citroen.poltava.ua
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
Номер договору:
№7
Сума договору:
990 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
825 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
09.04.2019 15:00
Статус:
Виконаний